Yıldız Falı Icon

Yıldız Falı

17K3.5 MB4.92
Güvenli Uygulama
Indir

Yıldız Falı açıklaması

Burç yorumlarınıza direkt olarak telefonunuzdan veya tabletinizden erişin. Bu uygulama, bugün veya yarın ve hatta bu hafta ve tüm ay için burç yorumu sağlamaktadır. Ücretsiz olarak indirilebilir ve her zaman Android’in son sürümünü destekleyecektir.

Zodyak Burç Yorumu Google Play’deki en popüler astroloji uygulamalarından biridir!

Yıldızların geleceğiniz için ne öngördüğünü keşfedin. Günlük burç yorumlarımız profesyonel ve tecrübeli astrologlar tarafından klasik astrolojinin en iyi metodolojileri kullanılarak hazırlanmaktadır.

En önemli özelliklerimiz:

• Sağlık ve sıhhat, aşk ve flört, kariyer ve iş için günlük, haftalık ve aylık puanlar mevcuttur. Kişisel veya profesyonel hayatınızda iyi bir günün gelişinden her zaman haberdar olun. Ayrıca elinizde para tahmini olması iyidir.

• Basit geçim raporu sayesinde diğer burçlarla olan geçiminizi kontrol edin. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla eşleşin.

• Şanslı numaralarınızı öğrenin, bu sayede bir servet kazanabilirsiniz. Bunları akıllıca kullanın.

• Bugün hangi renkleri giymenin uygun olduğunu keşfedin ve yıldızlar ve uzay ile ahenk içinde olun.

• Günlük bildirimler öngörüleri kontrol etmenizi hatırlatacaktır. Ayarlar menüsünden bunu etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

• Arzu ettiğiniz burç işaretlerine kolay erişim için ekranınıza bir widget kısayolu ekleyin.

• Favori sosyal ağlarınızda en iyi burç yorumlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

Güneş zodyağının 12 burcunun tamamı için yorum sağlıyoruz: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık. Yeni özellik çok yakında geliyor – 2018 ve 2019 için yıllık burç yorumları!

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir, bu yüzden bu uygulamayı çalıştırmak için herhangi özel bir izne gerek duymuyoruz. Aynı zamanda hiçbir kişisel veriyi toplamıyoruz. Daha detaylı bilgi gizlilik politikamızda mevcuttur.

Daha fazlasını öğren ve geri bildirim bırak: http://android-horoscope.com
Facebook sayfamıza göz atın: https://www.facebook.com/androidhoroscope

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

4.92
0
5
11
4
1
3
0
2
0
1
0

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

Yıldız Falı - APK Bilgisi

APK sürümü
2.1.4
Android uyumluluğu
Android 4.1.x+ (Jelly Bean)
Geliştirici
Nikola Kosev